Informace a služby

Motocykly

Naše firma se zabývá prodejem nových motocyklů SUZUKI, YAMAHA, HONDA, KAWASAKI, APRILIA, HUSQVARNA. Dále výkupem a prodejem ojetých motocyklů všech značek a kubatur z naší prodejny.

Aktualizovanou nabídku motocyklů najdete také na těchto webech kde oficiálně inzerujeme: www.autosoft.cz/motodealer/, www.westmoto.tipmoto.com , www.autovia.sk, www.automix.cz , www.yauto.cz, www.otomoto.cz, www.motorky.com, www.sauto.cz, www.autohandl.cz, www.anonnce.cz

 • Bezpečnost motocyklů v komisním prodeji je zajištěna rozsáhlým pojištěním a 24 hodinovým střežením ozbrojeným hlídačem, doplněným kamerovým systémem se záznamem.
 • Poskytujeme splátkový prodej motocyklů (ESSOX, Cetelem) a jejich pojištění (Generali).
 • Zajišťujeme přihlašování i odhlašování, technické a evidenční prohlídky.
 • Naše motocykly jsou před prodejem prohlédnuty a zkontrolovány mechanikem, u našich motocyklů garantu jeme že nemají žádné skryté vady, které by mohly být důvodem pro reklamaci.
 • Provozujeme motobazar s reálnou kapacitou přes 100 motocyklů.

Virtuální prohlídka Westmoto Horní Bříza


Servis

Máme funkční záruční i běžný servis a pneuservis motocyklů, servis skůtrů a čtyřkolek, vše prováděné většinou na počkání pravidelně školenými mechaniky, každého se svou specializací a to buď na motocykly (p. Jílek), skůtry (p. Dobrý) nebo čtyřkolky (p. Šmídl).

Nově provádíme odborný servis a generální opravy čínských čtyřkolek a motocyklů, minibiků a pitbiků, jsme zásobení nebo dokážeme zajistit celé spektrum ND na tyto výrobky.

Virtuální prohlídka servisu


Doprava

Poskytujeme zákazníkům dopravu vybraného motocyklu za výhodných podmínek až domů. Výhodné je to do vzdálenosti 150 km, do větší vzdálenosti objednáváme smluvní přepravu, viz odstavec níže. Provozujeme odtahovou službu motocyklů i ze zahraničí.

Zajišťujeme pojištěnou přepravu motocyklů přepravní společností do maximálně dvou dnů od objednání kamkoliv po ČR, SR i Evropě až do domu. Obvyklá cena takové přepravy bez starostí je cca od 500 do 3000 korun a je určena vzdáleností, v této ceně dopravíme velké čtyřkolky i motocykly a velké choppery. Dětská čtyřkolka nebo malý skůtr 50ccm stojí cca od 300 do 1500 Kč.


Ceník

Ceník našich služeb servisu a prodeje najdete zde.


Náhradní díly

 • Zajišťujeme prodej originálních náhradních dílů značek SUZUKI, YAMAHA, HONDA, KAWASAKI, APRILIA, MOTO GUZZI, LAVERDA, vše o 5-25% levněji než je obvyklé u autorizovaných prodejců.
 • Prodáváme náhradní díly druhovýrobců brzdových destiček, řetězových sad, spojek, řidítek, ruček, plastů, zrcátek, pneumatik, baterií, potahů sedaček, světel, blinkrů, filtrů atd.
 • Prodáváme použité a nové náhradní díly, aktuální seznam nabízených dílů naleznete:
  www.westmoto.tipmoto.com/dily

Objednávky na westmoto@seznam.cz


Obchod

Jsme zásobeni velkým výběrem motocyklových přileb všech druhů, kompletním sortimentem oblečení a dalšími doplňky motocyklistů.

 • Hlavní značky na shopu: RST ( www.rstmoto.cz ), SCOTT, SIDI, IXS, MaxX, Zeus
 • Skladem držíme motorové oleje Motorex, Valvoline, Petronas, Repsol, olejové filtry, pneumatiky, duše, blinkry, gripy, zámky, kosmetiku, gelové a kyselinové baterie, řetězové sady na většinu běžných modelů motocyklů.

Virtuální prohlídka motoshopu


Fotogalerie


EN | DE

We sell all kinds and brands of new and used motorbikes and offer motorbikes service. We sell to all countries of EU, our bikes have original registration documents are clear and in good condition. We can offer also transport of buyed motorbikes. Calling in English is possible to +420 602 358 095.

Wir sind Händler für alle Motorradmarken. Auch Mopeds und Scooter. Reparaturen werden für alle Fahrzeuge angeboten. Service, Wartung und Zubehör sind unsere Stärken. Wir liefern und verkaufen in alle Länder der Europäischen Gemeinschaft.

Zu unseren Service gehört auch der Transport der Motorräder. Wir garantieren Ihnen eine faire, schnelle und unkomplizierte Abwicklung Ihres Auftrages. Gern beantworten wir Ihre Fragen am Telefon. Wir sprechen auch English. Auf wunsch können wir Ihnen auch einen deutschen Gesprächspartner zur Verfügung stellen. Rufen Sie uns einfach an +420 602 358 095.